| Wire Gauge Range | 70mm2~95mm2 |
|---|---|
| Product Weight | 108.67g/216.08g |
| Waterproof | IP67 |
| Insulation Resistance | ≥20MΩ |
| Instantabeous Current | 80A |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Ενέργεια αποθήκευσης σύνδεσμος ισχύος 120A Αδιάβροχη πρίζα Crimping Μαύρο ((Κλειδί1) |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 120Α |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδέτης ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 250A Αδιάβροχη πρίζα Crimping Red |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 250A |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδετήρας ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 250A Αδιάβροχη πρίζα με νήμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 250A |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδέτης ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 250A Αδιάβροχη πρίζα Χάλκινες ράβδους Πορ |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 250A |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδέτης ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 250A Αδιάβροχη πρίζα κόκκινη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 250A |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδέτης ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 250A Αδιάβροχη πρίζα αρσενικό νήμα Κόκκιν |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 250A |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνεργαστής ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 120A Ανερόφθαλμη πρίζα με νήμα βαμβάκι |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 120Α |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνεργαστής ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 120A Αδιάβροχη πρίζα με νήμα βαμβάκι μ |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 120Α |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |
| Ονομασία προϊόντος | UL/TUV Συνδέτης ηλεκτρικής ενέργειας αποθήκευσης ενέργειας 120A Αδιάβροχη πρίζα με νήμα βαμβάκι κόκκ |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IEC61984 & UL4128 & TUV |
| Ρεύμα λειτουργίας | 120Α |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C-125 °C |