| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα συρματόσχοινο ασπίδα αρσενικό κάλυμμα / θηλυκό κάλυμμα 4P |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness PNP Belt LED Lamp Male/Female Straight 3P Towing Chain 3m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 3P |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness Male/Female Bend 4P PUR 10m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα συρματόσχοινο PNP ζώνη LED λαμπτήρα αρσενικό κάλυμμα / θηλ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα σύρμα συνδετήρα PNP ζώνη LED λαμπτήρα αρσενικό κάλυμμα / θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση PNP Ζώνη LED Λάμπα Αρσενικό Γωνιακό/Θηλυκ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προεκτεταμένου καλωδίου PNP ζώνη LED λαμπτήρα αρσενικό κάλυμμα / θηλυκό |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση Θωρακισμένη Αρσενικό / Θηλυκό Ευθύ 3P PUR |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση σύνδεσης Διπλό άκρο Προκατασκευασμένη καλωδίωση Θωρακισμένο Αρσενικό Λυγισμένο / Θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 0.3m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |