| Ονομασία προϊόντος | Συνδέτης σήματος αποθήκευσης ενέργειας Άντρας επαφής Au 20-16AWG |
|---|---|
| Εφαρμόστε το μετρητή καλωδίου | 0.50 -2,0 mm2 (20~14AWG) |
| Εγκρίσεις | UL1977 |
| Δυνατότητα | 200 κύκλοι |
| Ρεύμα λειτουργίας | 13A Μέγιστο |
| Ονομασία προϊόντος | Υβριδικός συνδετήρας αποθήκευσης ενέργειας 40A 14Pin θηλυκό |
|---|---|
| Εγκρίσεις | UL 4128 |
| Προσόντα προϊόντων | Δελτίο ΕΚ 61984 / EN 61984 |
| Ρεύμα λειτουργίας | 25~40A (δύναμη) 3A (σημείο) |
| Υλικό | Νάιλον/σύνθετο χαλκό |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Τερματικά καλωδιακών βιδών πεδίου Γυναίκα 4P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male Three Holes |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 4P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P Shield |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |