| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Συνδέσμου Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση Θωρακισμένη Αρσενικό Γωνιακό / |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση σύνδεσης Διπλό άκρο Προκατασκευασμένη καλωδίωση Θωρακισμένο Αρσενικό Λυγισμένο / Θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση σύνδεσης Διπλό άκρο Προκατασκευασμένη καλωδίωση Θωρακισμένο Αρσενικό Λυγισμένο / Θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος με ανοιχτά καλώδια με άμεση αλυσίδα έλξης 3P 5m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος με ανοιχτά καλώδια, θηλυκό ευθεία 3P PUR 5m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος συνδετήρα με ανοιχτά καλώδια θηλυκό ευθεία 3P Anti-Slag 3m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος συνδετήρα με ανοιχτά καλώδια Άντρας Bend 3P ρυμουλκούμενη αλυσίδα 5m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος συνδετήρα με ανοιχτά καλώδια Άντρας Bend 3P ρυμουλκούμενης αλυσίδας 10m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος συνδετήρα με ανοιχτά καλώδια Άντρας κάμψη 3P Anti-Slag 5m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Σύνδεσμος συνδετήρα με ανοιχτά καλώδια θηλυκή κάμψη 3P PVC 10m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |