| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση σύνδεσης Διπλό άκρο Προκατασκευασμένη καλωδίωση Θωρακισμένο Αρσενικό Λυγισμένο / Θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα συρματόσχοινα Ασπίδα αρσενικό / θηλυκό κάλυμμα 4P PUR 3m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρα Δύο άκρες προφυλακτικό συρματόπλεγμα Ασπίδα ανδρική / θηλυκή κάμψη 4P αλυσίδα έλξη |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση σύνδεσης Διπλό άκρο Προκατασκευασμένη καλωδίωση Θωρακισμένο Αρσενικό Λυγισμένο / Θ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας εμπρός εγκατάσταση γυναικεία ασπίδα 4P |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ρεύμα λειτουργίας | MAX 4A |
| Ονομαστική τάση | 60V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας εμπρός εγκατάσταση ανδρική ασπίδα 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Male 4P Shield |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 συνδετήρας μετά την εγκατάσταση Γυναικεία ασπίδα 3P μήκος καλωδίου 1,0m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 0.5m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 3P Shield 0.5m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |