| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση Θωρακισμένη Αρσενικό / Θηλυκό Ευθύ 3P PUR |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση Θωρακισμένη Αρσενικό / Θηλυκό Ευθύ 3P Αντ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρας συρματόπλεγματος Ασπίδα Άνδρας ευθείας / θηλυκής κάμψης 3 |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Καλωδίωση Διπλού Άκρου Προκατασκευασμένη Καλωδίωση Θωρακισμένη Αρσενικό Ευθύ / Θηλυκό Κάμψη |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα συρματόσχοινα Ασπίδα Άντρας ευθεία / θηλυκή κάμψη 4P PUR 3 |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτικό συρματόσχοινο Ασπίδα Άντρας ευθεία / θηλυκή κάμψη 4P ρυμου |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία του προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτήρα συρματόσχοινο ασπίδα αρσενική κάμψη / θηλυκή κάμψη 3P PVC |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική Τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 3P |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρα Δύο άκρες προφυλακτικό σύρμα συνδετήρα άνδρας/γυναίκα ευθεία αλυσίδα έλξης 4P 3m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτικό σύρμα ανδρών ευθεία / κάμψη 4P PVC 3m |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |
| Ονομασία προϊόντος | IP67 M8 Συνδετήρας Δύο άκρες προφυλακτικού σύρματος Δύο άκρες προφυλακτικού σύρματος Δύο άκρες προφυ |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισόδου | Διάκριση IP67 |
| Ονομαστική τάση | 60 V DC±25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~+85℃ |
| Αριθμός θέσης | 4P |